Toturuial Instalare SetMaster Romania

In jos

Toturuial Instalare SetMaster Romania

Mesaj Scris de woken la data de Mier Ian 02, 2013 8:29 am

Non-STEAM:
1. Descarcati: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
2. Copiati Masterservers.vdf in directorul config al jocului suprascriind fisierul actual
pentru non-Steam directorul poate fi acesta: C:\games\Counter-Strike\platform\config\
3. Schimbati proprietatile fitierului masterservers.vdf "numai citire" (read only)
Click dreapta pe fisier, selectati "Proprietati" si apoi selectati "numai citire" (read only)
Schimband fisierul .vdf "numai citire" (read only) preveniti ca jocul sa faca sprascriere in anumite cazuri.

Pentru ce-i cu STEAM :
1. Descarcati : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
2. Copiati Masterserveres2.vdf in directorul C:\Programes Files\Steam\Cofig
3. Schimbati proprietatile fitierului masterservers2.vdf "numai citire" (read only)
Click dreapta pe fisier, selectati "Proprietati" si apoi selectati "numai citire" (read only)
Schimband fisierul .vdf "numai citire" (read only) preveniti ca jocul sa faca sprascriere in anumite cazuri.

Eu zic ca merita sticky pentru a ajuta setmasterul romanesc , eu unul il folosesc si e minunat .

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Y!M : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Nu ofer suport pe:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Messenger , PM .
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Doar pe forum.

Daca te-am ajutat apasa pe butonul [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
woken
FONDATOR
FONDATOR

Data de inscriere : 01/06/2012

Varsta : 20

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum