Noi suntem viitoruL
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tutorial HldsUpdateTool New

In jos

Tutorial HldsUpdateTool New Empty Tutorial HldsUpdateTool New

Mesaj Scris de woken Sam Ian 05, 2013 2:58 am

Am vazut ca unii aveti probleme cand instalati hldsupdatetool asa ca vam facut un mic tutorial simplu si usor.

1.Descarcati HldsUpdateTool [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
2.Rulati executabilul (Dati click pe next I agree si in continuare next inainte sa dati finish selectati acolo Europe)
3.Intrati in START
4.Intrati in RUN
5.Dupa ce ati intrat in run o sa va apara o fereastra cu o casuta alba in acea casuta scrieti CMD
6.O sa va apara o fereastra neagra in continuare scrieti cd Tinta Hlds unde ati instalat fisierul cu hldsupdatetool(ex: C:\HLDS)
7.Dupa ce ati scris dati ENTER
8.Scrieti asa in continuare HldsUpdateTool.exe -command update -game valve -dir si Tinta Hlds unde ati instalat fisierul cu hldsupdatetool(ex: C:\HLDS)
9.Asteptati sa se instaleze
10.Dupa ce sa instalat scrieti in continuare asa HldsUpdateTool.exe -command update -game cstrike -dir si inta Hlds unde ati instalat fisierul cu hldsupdatetool(ex: C:\HLDS)
11.Cand sa terminat de instalat stingeti fereastra CMD si intrati unde ati instalat Fisierul cu HldsUpdateTool si o sa vedeti
ca aveti cstrike valve dlls etc.

Acest tutorial a fost testat pe PC-ul meu si merge 100%.
Sper ca va ajutat
woken
woken
FONDATOR
FONDATOR

Data de inscriere : 01/06/2012

Mesaje : 637

Varsta : 25


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum