Rime

In jos

Rime

Mesaj Scris de woken la data de Dum Ian 06, 2013 3:39 pm

Regulamentul jocului ar fi urmatorul:

O persoana pune un cuvant
O a 2-a persoana posteaza un cuvant care sa rimeze cu , cuvantul precedent(atentie sa nu se repete)
In caz ca se vor epuiza resursele in legatura cu rimele la primul cuvant se ia de la capat cu un altul
Fara cuvinte 18+

Incep eu

Corb

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Y!M : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Nu ofer suport pe:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Messenger , PM .
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Doar pe forum.

Daca te-am ajutat apasa pe butonul [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
woken
FONDATOR
FONDATOR

Data de inscriere : 01/06/2012

Varsta : 20

Sus In jos

Re: Rime

Mesaj Scris de SamyxDD la data de Dum Ian 06, 2013 11:06 pm

orb

Dear SANTA , I've been good all year , Ok most of the time . Once in a while .. FUCK IT ! . I'LL BUY MY OWN SHIT .
SamyxDD

Data de inscriere : 25/12/2012

Varsta : 21

Sus In jos

Mesaj Scris de woken la data de Lun Ian 07, 2013 7:47 am

Sorb

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Y!M : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Nu ofer suport pe:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Messenger , PM .
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Doar pe forum.

Daca te-am ajutat apasa pe butonul [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
woken
FONDATOR
FONDATOR

Data de inscriere : 01/06/2012

Varsta : 20

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum: