Noi suntem viitoruL
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[AMXX][N-G] VIP HNS + VIP[GD] Online

3 participanți

In jos

[AMXX][N-G] VIP HNS + VIP[GD] Online Empty [AMXX][N-G] VIP HNS + VIP[GD] Online

Mesaj Scris de Usp^StyLe Sam Sept 29, 2012 7:09 am

VIP HNS

Nume plugin: VIP HNS
Descriere: Acest plugin da, fiind VIP, iteme dupa ce inceperea runde'i.
Autor: Usp^StyLe
Versiune: 1.2 ! Revin in curand cu 1.3 .
Link: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] | [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] | [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Instalare:
1. Dupa ce ati descarcat arhiva,o dezarhivati.
2. Veti avea 1 folder si anume addons
3. Copiati folder-ul in HLDS/CSTRIKE[unde HLDS este director-ul principal al server-ului]
4. Dupa ce ati copiat folder-ul,intrati in cstrike/addons/amxmodx/configs/plugins.ini si adaugati:
Spoiler:
Imagini: Itemele: [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Vreauvip: [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
P.S: Nu am pus SMA,pentru ca exista PLAGIATORI. Imi pare rau pentru calitatea IMAGINI de mai sus,dar a fost facuta cu PRTSCREEN.

VIP[GD] Online

Nume plugin: VIP[GD] Online
Descriere: Arata ce VIP[GD] este online.[m/m/m]
Autor: Usp^StyLe
Versiune: 1.0.
Link: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] | [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] | [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Comenzi: Comenzile se executa in chat
Cod:

/vipd ; Arata VIP'ul/i online.
/vips ; Arata VIP'ul/i online.
Gradele: Gradele din SMA
Cod:

VIP[GD] Maxim - Owner
VIP[GD] Medium - Moderator
VIP[GD] Minim - Administrator
Este foarte simplu, ce accese are owner,administrator si moderator, are si VIP'urile. Sa fie pe inteles'ul tuturor.
Am pus asa ca am vazut multe plugin'uri, care dau VIP si grad'ul de admin nu apare. Asa cu acest plugin, vei putea avea si VIP si ADMIN in acelasi TIMP.
Instalare:
1. Dupa ce ati descarcat arhiva,o dezarhivati.
2. Veti avea 1 folder si anume addons
3. Copiati folder-ul in HLDS/CSTRIKE[unde HLDS este director-ul principal al server-ului]
4. Dupa ce ati copiat folder-ul,intrati in cstrike/addons/amxmodx/configs/plugins.ini si adaugati:
Spoiler:
Imagini: [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
P.S: Pe viitor o sa pun si /who in motd, pentru a fii mai usor cu gradele de la VIP[owner/administrator/moderator] etc.
Usp^StyLe
Usp^StyLe

Data de inscriere : 25/09/2012

Mesaje : 4


Sus In jos

[AMXX][N-G] VIP HNS + VIP[GD] Online Empty Re: [AMXX][N-G] VIP HNS + VIP[GD] Online

Mesaj Scris de woken Sam Sept 29, 2012 7:14 am

Frumos :) GG
woken
woken
FONDATOR
FONDATOR

Data de inscriere : 01/06/2012

Mesaje : 637

Varsta : 25


Sus In jos

[AMXX][N-G] VIP HNS + VIP[GD] Online Empty Re: [AMXX][N-G] VIP HNS + VIP[GD] Online

Mesaj Scris de NightX Joi Dec 13, 2012 3:04 pm

Daca se poate, poti pui si tu sma [AMXX][N-G] VIP HNS + VIP[GD] Online 364988687
NightX
NightX

Data de inscriere : 13/12/2012

Mesaje : 1


Sus In jos

[AMXX][N-G] VIP HNS + VIP[GD] Online Empty Re: [AMXX][N-G] VIP HNS + VIP[GD] Online

Mesaj Scris de woken Sam Dec 15, 2012 2:24 am

A zis ca nu pune sma pentru ca exista plaginatori [AMXX][N-G] VIP HNS + VIP[GD] Online 1071211947
woken
woken
FONDATOR
FONDATOR

Data de inscriere : 01/06/2012

Mesaje : 637

Varsta : 25


Sus In jos

[AMXX][N-G] VIP HNS + VIP[GD] Online Empty Re: [AMXX][N-G] VIP HNS + VIP[GD] Online

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum